ניקוי בסנפלינג מבצעים רק עם חברה מקצועית שיש לה רישיון

ציוד סנפלינג יכול לשמש לסוגים שונים של עבודות בגובה ובעיקר לניקיון. בעזרת הסנפלינג ניתן להבריק את כל סוגי החלונות, לנקות גם בקומות גבוהות במיוחד ולשדרג את החזות. עם זאת, חשוב מאוד לוודא שמזמינים שירות מחברת נקי כמו חדש שיש לה רישיון עבודות בגובה ואת הציוד המתאים.

הציוד שאיתו מבצעים את הניקיון הוא מגב חלונות, סחבה עשויה כותנה ומוט טלסקופי. כמו כן, יש לעלות לגובה עם גורמי רזרבי רך למגב ועם ידית לקרצוף וניקוי כדי לא להשאיר שריטות. במידה ומשתמשים בגרניק, עולים גם עם מאריך גמיש לדיזה כדי להגיע לכל פינות החלון.

 

ניקוי בסנפלינג בפריסה ארצית

מחיר הוגן לכל כיס

ניקיון בסנפלינג לחלונות וחזית בניין

15 שנות ניסיון בתחום הניקיון

ניקיון חד פעמי או קבוע

שירות בפריסה ארצית רחבה

 

להצעת מחיר משתלמת חייגו לטלפון:

053-3525-195

ניקוי בסנפלינג

ניקיון בסנפלינג – מה מנקים בסנפלינג?

מערכת כפולה של חבלים מאפשרת לבצע עגינה הנדסית וגלישה עצמית. הגלישה הבטיחותית עוזרת לעובדים של חברת ניקיון לעלות ולרדת בצורה עצמאית לחלוטין, כדי להשיג נגישות לכל החלון. בנוסף, היא מקלה על הלחץ המופעל על ידי הרתמה על הירכיים ולכן הניקיון יכול להתבצע ברצף ובצורה ממושכת.

הנה למשל כמה דברים שאפשר לנקות בסנפלינג והסבר לגבי האופן שבו מבצעים את הפעולה:

1. חלונות זכוכית – ניקוי חלונות מאבק מבוצע אחרי שיפוץ ובבנייני משרדים גם בתדירות קבועה של אחת לכמה שבועות. מנקה החלונות יורד בגלישה מהגג, המנהל המקצועי משגיח ומלמטה מעמידים עובד שסוגר את המתחם לכניסת אנשים ומוודא שלא נופל ציוד. משתמשים בחומר ניקוי מרוכז אנטי סטטי לדחיית אבק.

2. מסגרת וחיפוי אלומיניום – מסגרת וחיפוי אלומיניום מנקים באמצעות מטליות רכות ומגב, ללא סקוצ' ובעיקר באזורים שקרובים לים, סובלים מזיהום אוויר וליד אתרי בנייה. קודם מנקים היטב מאבק, לחות ואבנית. עבור חיפוי אלומיניום משתמשים לאחר מכן בחומרי ניקוי מוחלשים שמומסים במים, כדי למנוע שריטות. בכתמי שמן או כתמים עקשניים, ניתן לנקות מסגרת ופרופיל אלומיניום גם באמצעות אקונומיקה מומסת במים ובשילוב מעט אלכוהול.

3. לשלשת ציפורים ועטלפים – מקרצפים עם מברשת, מפנים את לשלשת הציפורים והעטלפים ומנקים עם חומרי ניקוי ומים קרים. משפשפים את החלון עם סקוצ' עדין וסבון ומשפריצים מים קרים עם צינור. מבצעים חיטוי בסיום הניקוי ומבריקים את החלון עם נוזל הברקת חלונות.

 

  לייעוץ והצעת מחיר חייגו: 053-3525-195 או השאירו פרטים

   

  ניקוי בסנפלינג לבניינים עם גרניק עוצמתי

  מגבים לא תמיד מספיקים כדי לנקות חלונות שנמצאים בקומות גבוהים וסופגים פיח ולכלוך. לכן, שירות מקצועי של ניקוי בניין בגובה באמצעות סנפלינג למשל כולל שימוש לחץ מים והוא מומלץ החל ממבנים של 5 קומות ועד גורדי שחקים.

  גרניק עוצמתי מאפשר להפעיל לחץ מים גבוה ומבוקר כדי להסיר את שכבות הלכלוך והפיח מהר וביעילות. הוא מבוצע כדי להבריק חלונות חיצוניים ואת התוצאות שלו רואים מהר מאוד. כמו כן, הנגישות הגבוהה שמשיגים בזכות הסנפלינג מסייעת להגיע עם הגרניק גם לאזורים שלא ניתן לנקות בדרך אחרת.

   

  ניקוי חלונות בסנפלינג בשיטה מומלצת

  את שיטת הניקיון בוחרים לפי מיקום החלונות, אפשרויות הגישה ורמת או סוג הלכלוך שיש עליהם. חלונות מלוכלכים אחרי שיפוץ אפשר לנקות עם גרניק, בעוד אבק ועלים אפשר לנקות בשיטה של אוסמוזה הפוכה. החל מקומה 10 ומעלה מומלץ לשקול שילוב בין ניקוי חלונות באמצעות סנפלינג ובמות הרמה או סל, בעיקר אם צריך גם לנקות חלונות שנמצאים זה מעל זה וגם חלונות לרוחב – כמו למשל באותה קומה.

   

  ניקוי חלונות בסנפלינג מחיר וגורמים המשפיעים עליו

  המחיר של הניקיון נקבע לפי שיטת הניקיון, גודל החלונות, אופי המבנה, דרכי הגישה וזמן העבודה. נהוג לתמחר פרויקטים בתחום לפי יום עבודה אבל בבניינים קטנים ניתן גם לבצע תמחור לפי שעה. לכן התשובה לשאלה כמה עולה לנקות חלונות בסנפלינג אינה קבועה אלא דינאמית, אך העלות נעה בטווח יחסית קבוע של 2,500-5,000 ש"ח.

  עוד אפשרות היא להיערך כלכלית באמצעות היכרות עם מחירים לניקיון בפרויקטים נפוצים, כגון:

  סוג הפרויקט עלות
  ניקיון של חלונות בבניין של 7 קומות ובשיטה של אוסמוזה הפוכה באמצעות סנפלינג מהגג 3,000 ש"ח ליום עבודה
  ניקיון חלונות בבניין משרדים של 15 קומות עם צוות מלא של מנהל ושני בעלי מקצוע, כולל הפעלת גרניק 4,000 ש"ח ליום עבודה
  ניקוי חלונות כולל שטיפת המעטפת החיצונית בבניין מגורים, עם לחץ מים גבוה 4,500 ש"ח ליום עבודה