פוליש לבניין במחיר הכי משתלם בארץ – בהתחייבות!

איך מתבצע פוליש לבניין, האם מחיר הפוליש כולל ניקיון, כמה אמור לעלות פוליש בבניין ואיך מוצאים ובוחרים את חברת הפוליש הטובה ביותר – המשיכו לקרוא ומיד תגלו את כל התשובות!

בין אם מדובר בבניין מגורים, במבנה מסחרי, בבית מלון או בבניין משרדים – כל אחד מהם צריך לשמור על מראה מרשים ואסתטי, בדיוק כפי שהיה ביום שבו הוקם. הרצפות שבבניין רואות תעבורה רבה – הרבה יותר מאשר בכל בית, חנות, חדר או משרד שממוקמים בו – לכן חייב לפחות להעביר פוליש בכניסה לבניין אחת למספר חודשים עד שנה. תדירות הפוליש תשתנה בהתאם לסוגו, ואם יש לכם שאלות בנושא או אם אתם מעוניינים לקבל הצעת מחיר ללא התחייבות, תוכלו להרים אלינו טלפון, ואנחנו שמח לעמוד לשירותכם. חברת נקי כמו חדש זמינה עבורכם בכל יום ובכל שעה.

 

פוליש לבנייני מגורים או משרדים

מחיר מ-10 ₪ למ"ר

15 שנות ניסיון בתחום

ביצוע פוליש בכניסה לבניין ובלובי

מגוון סוגי פוליש לבחירתכם

ייעוץ בחינם וללא התחייבות!

 

להצעת מחיר משתלמת חייגו לטלפון:

053-3525-195

פוליש לבניין

איך עושים פוליש ללובי בניין?

לרוב אנחנו נתקלים בבניינים עם רצפות אבן או שיש, אולם יתכן שבמבנה שלכם יש רצפה מסוג אחר, ואנחנו באים מוכנים לכל מקרה. השיטה הנהוגה לפוליש בבניינים היא פוליש קריסטל, שלמעשה נחשבת ליעילה ולמתקדמת ביותר, וגם זו שמסייעת להבריק את הרצפה שלכם לזמן הארוך ביותר.

הפוליש בלובי בניינים מתבצע עם מכונה ייעודית ובשיטה שכוללת 3 שלבים: ניקיון, פוליש ומירוק. בסוף אתם מקבלים רצפה נקייה לחלוטין ומבריקה, ושכבת ההגנה שתהיה עליה תמנע את האפשרות שתתלכלך לעיתים קרובות מדי, כך שהיא תשמור מראה אסתטי, מושך ומזמין לאורך זמן רב יותר בין כל ניקיון.

 

פוליש מקצועי לבניין

 

פוליש לבנייני משרדים כולל ניקיון

אצלנו אתם לא מוגבלים להזמנת פוליש בלבד, ואם בניין המשרדים שלכם צריך טיפול רציני, נוכל לנקות אותו מכל בחינה. הרצפות, המעליות, חדר המדרגות, החלונות, המראות, חדרי המשרדים, חדרי הוועידות, אולמות המתנה, חדרי השירותים ואפילו הקירות והתקרה – כל אלו יוכלו לקבל את הטיפול הייעודי עבורם, הכולל פוליש לרצפה במידת הצורך. אחרי הטיפול שלנו תוכלו להיזכר איך הבניין שלכם באמת נראה כשהוא נקי, מה שיסייע אף להעלות את ערך הנדל"ן שבו באופן משמעותי.

 

ניקיון בניין

 

כמה עולה פוליש לבניינים?

מאחר שבבניינים מדובר בשטח גדול שצריך להעביר פוליש על כולו, תקבלו מאיתנו את הצעת מחיר הזולה ביותר שקיימת – 10-40 ₪ למ"ר, בהתאם לסוג הפוליש שתבחרו. חשוב עם זאת לציין שלמחיר זה עשויות להתלוות עלויות נוספות, למשל אם נדרש ניקיון יסודי לרצפה או תיקון פגמים מסוימים שקיימים בה. תוכלו לקבל הצעת מחיר מדויקת אם תתקשרו אלינו ותתארו לנו את אופי הרצפה של הבניין שלכם. נוכל כבר בשיחה הטלפונית להמליץ לכם על סוג הפוליש שמתאים לכם ולספק לכם הצעת מחיר ללא התחייבות.

 

איך לבחור חברת פוליש לבניינים?

אנחנו מתחייבים לספק לכם מחיר הוגן ומשתלם, ולא תהססו לשלם על איכות השירות שאנחנו מספקים. הקדישו מעט זמן להשוואת מחיר ואתם תראו שלא תמצאו עוד הצעת מחיר זולה משלנו. לא סתם אנחנו נחשבים לחברת הניקיון והפוליש המובילה בישראל – שברנו את השוק, ואנחנו לא מתכוונים לעצור בזמן הקרוב. הצטרפו לקהל הלקוחות המרוצים שלנו ותגלו שאפשר לעשות פוליש בבניין במחיר נורמלי.

 

תשובות לשאלות נפוצות

כל כמה זמן צריך לעשות פוליש לבניין?

זה תלוי בסוג הפוליש שתעשו וברמת התעבורה שבבניין שלכם. תוכלו לצפות לכך שהפוליש יחזיק בממוצע למשך שנה, אולם יתכן שתצטרכו לחדש אותו אפילו אחרי חודשיים אם עשיתם פוליש זול.

האם הפוליש הופך את רצפת הלובי למחליקה?

הפוליש מבריק את הרצפה, אך הציפוי שניישם עליה לא יהפוך אותה לחלקה, וניתן יהיה להתהלך עליה ללא חשש, על אף שהיא תראה מבריקה כמעט כמו מראה.

כמה עולה הפוליש לבניין?

תוכלו לצפות להצעת מחיר שנעה בין 10-40 ₪, אולם יתכן שתצטרכו לשלם גם על שירותים נוספים, לדוגמה אם ברצונכם למרק את הרצפה בסוף הפוליש, תהיה לכך תוספת תשלום.

איזה פוליש עדיף לעשות לבניין?

הפוליש המומלץ ביותר לרוב הבניינים בארץ, בהם יש רצפת אבן או שיש, הוא פוליש קריסטל. הפוליש הזה מבריק את הרצפה וגם מגן עליה מפני שריטות ולכלוך למשך זמן רב.