ניקוי מקלטים בשיטות יעילות ומוצלחות – רק איתנו!

מקלט נועד לשמש כחדר ביטחון והוא חייב להיות נקי כדי שיהיה נעים לשהות בו גם במצבי חירום. עם זאת, ניסיון לנקות את המקלט לבד דורש מאמץ פיזי רב ולרוב גם אי אפשר לבצע אותו עם חומרי ניקיון רגילים. לכן הפתרון הוא ניקוי מקלטים עם חברת נקי כמו חדש שמציעה שירות בפריסה ארצית, בכל שעה ובמחיר הוגן.

 

ניקיון למקלט כולל הסרת כתמים

מחיר הוגן לכל כיס

אפשרות לניקוי בהתראה קצרה

15 שנות ניסיון בתחום הניקיון

שירות בפריסה ארצית רחבה

 

להצעת מחיר משתלמת חייגו לטלפון:

053-3525-195

ניקוי מקלטים

ניקיון מקלטים עם חומרים שלא מכילים אקונומיקה

האיטום ההרמטי שמאפיין את המקלט מחייב שימוש בחומרי ניקיון ידידותיים לסביבה שלא מכילים אקונומיקה. החומרים מחטאים את הרצפה והם לא מסוכנים לבני אדם או לחיות מחמד. בנוסף, חומרים שמתאימים עבור ניקיון מקלטים מתפרקים לחלוטין תוך זמן קצר, לא משאירים עקבות ומפחיתים תגובות אלרגיות, גירויים וסחרחורות גם במהלך שהייה ממושכת בחלל הסגור.

מלבד בחירה נכונה של חומרי ניקיון, יש להתאים את השיטה למאפייני המקלט והמבנה. שופכים את תמיסת הניקוי על הכתמים במידה ויש במקלט ניקוז מובנה, או מקרצפים את תמיסת הניקוי על רצפת הבטון בצורה נקודתית בלבד במידה ואין לאן לנקז את המים.

 

  לייעוץ והצעת מחיר חייגו: 053-3525-195 או השאירו פרטים

   

  מה עושה מנקה מקלטים?

  הלכלוך מצטבר במקלטים במשך שנים רבות, אבל יש אירועי חירום שמחייבים הזמנת חברת ניקיון מקצועית שיכולה לנקות את המקלט תוך זמן קצר וביעילות רבה. במקרים כאלה צריך לוודא שהניקיון כולל עבודה יסודית ומקצועית בכמה שלבים.

  קודם המנקה ירכז את הרהיטים במרכז החדר. אם החלל עמוס, ניתן לחלק אותו למתחמים של 5X5 מטר ולטפל בכל אחד מהם בנפרד. לאחר מכן הוא יפנה את הפסולת, האשפה, הארגזים והגרוטאות. הוא ישתמש בשקיות חזקות או בקרטונים עמידים. את הפינוי מבצעים לפחי מיחזור או פסולת.

  בשלב הבא הוא יסיר את העובש והטחב מהקירות והתקרה ובמידת הצורך גם ישאב הצפות מים או ביוב. לאחר מכן עליו לשאוב האבק מהרצפה ולשטוף אותה היטב. אם זה כלול בשירות ובתיאום מראש עם הלקוח, לסייד ולבצוע את הקירות בחומר דוחה עובש.

  לבסוף, מנקה מטעמנו יאוורר את החדר וימשיך לניקוי חלונות, שלטי אזהרה ופתחי אוורור. לקראת הסיום הוא ישטוף שוב את הרצפה בצורה יסודית. בנוסף, יש צורך לפעמים לנקות גם את חדר המדרגות המוביל אל המקלט.

   

  מה מנקים בדרך כלל במקלטים?

  הניקיון כולל את כל האזורים השונים במקלט, כולל הרצפה, הקירות והתקרה. במהלך הניקיון מתמקדים בכמה אלמנטים:

  1. עובש בקירות ובתקרה – מוסיפים תמיסת פונגיצ'ק לדלי עם 5 ליטר מים חמים ומערבבים היטב. מנקים היטב עד לקבלת מראה חלק ומייבשים עם סמרטוט.

  2. כתמים ברצפה – מסירים ידנית סימנים שחורים עם קרצוף נקודתי, סקוצ' וסבון. במידה ויש כתמי חלודה, מומלץ לנסות קודם פוליש לרצפה ואז ליטוש. כתמי צבע לאחר שיפוץ מסירים באמצעות סקוצ' ומים וחמים וכתמי טושים ניתן להסיר עם אצטון או טרפנטין.

  3. אבנית בקירות – מרססים חומר אנטי קאלק, ממתינים כמה דקות ושוטפים. חוזרים על הפעולה מספר פעמים עד להסרת האבנית.

  4. קורי עכביש וגופי תאורה – משתמשים במטאטא כדי לנקות את הפינה בחיבור בין התקרה לקיר מקורי עכביש. מנקים גם גופי תאורה ומסירים אבק.

  5. חלונות, תריסים ופרופילים – שוטפים את מסלולי הפרופילים ומנקים את התריס והחלונות. משתמשים בספרי חלונות ייעודי להברקת הזכוכית והסרת כתמים.

   

  ניקוי מקלטים מחיר וגורמים המשפיעים עליו

  הגורמים העיקריים המשפיעים על מחיר הניקיון הם גודל וסוג המקלט ורמת הלכלוך הקיימת בו. אם רוצים לדעת כמה עולה לנקות מקלט ביתי או ציבורי, צריך לקחת בחשבון את הגורמים האלה ולהיערך להוצאה של 800 שקל לניקיון המקלט ובמידת הצורך ניתן להזמין גם שירותי ליטוש ופוליש שלא כלולים במחיר הניקוי.

  הנה למשל כמה פרויקטים בולטים בתחום הניקיון והמחיר שלהם עבור בעלי מקלטים:

  סוג הפרויקט עלות הניקיון
  חידוש רצפת בטון במקלט של בניין מגורים באמצעות ליטוש של שכבה בעובי 1-2 ס"מ. לאחר מכן, ניקיון, קרצוף ומריחת סילר להגנה על הרצפה 50-120 ש"ח לכל מ"ר ליטוש ועוד 30-60 ש"ח לכל מ"ר סילר
  שאיבת אבק מהרצפה והקירות, ניקיון יסודי והסרת כתמי עובש וטחב 850 ש"ח
  פינוי חפצים ממקלט בבניין מגורים משותף ולאחר מכן ניקיון יסודי 1,200 ש"ח
  ניקיון של הרצפה, הקירות והתקרה במקלט ציבורי כולל הסרת אבק מגופי תאורה וניקיון של החלונות 700 ש"ח