ליטוש שיש – השירות הטוב ביותר במחיר הזול ביותר

איך יודעים שהגיע הזמן ללטש את השיש, האם הליטוש עוזר להחזיר לשיש את הברק, איך מתבצע ליטוש שיש, מתי צריך לעשות ליטוש ידני לשיש, איך מתחזקים את השיש אחרי הליטוש וכמה עולה ללטש שיש? כל התשובות מחכות לכם כאן.

ליטוש לשיש זה ממש אומנות שדורשת יד מקצועית ומנוסה על מנת לקבל רצפה נקייה לחלוטין שמבריקה כמו מראה. הרצפה הזו אמורה להיראות יוקרתית, אך אחרי זמן מה היא סופגת לכלוך שלא ניתן להסרה באמצעים פשוטים. אולי לא תבחינו בכך מיד, אך כשתראו שהרצפה שלכם כבר לא מבריקה כמו שהייתה פעם, זה סימן לכך שהגיע הזמן להעביר עליה ליטוש ופוליש. אצלנו בחברת נקי כמו חדש תוכלו להזמין שירותי ליטושים לרצפות שיש במחיר זול ומשתלם ובאיכות גבוהה. כל מה שצריך לעשות זה להרים אלינו טלפון, ומיד תוכלו לקבל הצעת מחיר משתלמת שלא תרצו לסרב לה.

 

הזמינו ליטוש רצפת שיש דרכנו

מחיר מ-30 ₪ למ"ר

ליטוש לשיש רך או קשה

ליטוש באמצעות מכונה או באופן ידני

שירות בפריסה ארצית רחבה

 

להצעת מחיר משתלמת חייגו לטלפון:

053-3525-195

ליטוש שיש

איך יודעים שצריך לבצע חידוש רצפת שיש?

על אף ששיש נתפס בעיקר כמשטח עבודה במטבח, כיום הוא נפוץ מאוד גם בריצוף, כשיותר ויותר אנשים מבינים עד כמה הוא מוסיף יופי ויוקרה לכל מקום שבו משתמשים בו כרצפה. אל תתעלמו מכתמים או שריטות ברצפה שעשויה משיש, ואם הם מופיעים טפלו בהם באופן מידי, לפני שייווצר נזק חמור יותר. קל מאוד להכתים את השיש ועל מנת לשמור עליו כמו שצריך עליכם למרוח עליו סילר וללטש אותו אחת לזמן מה.

אז איך יודעים שאכן הגיע הזמן לבצע חידוש רצפת שיש? זה פשוט – אם צצו כתמים או חריצים, זה אומר שהמועד כבר כאן. עשו זאת בהקדם כדי להימנע מנזקים נוספים לשיש, אשר עלולים בסופו של דבר להסתכם בהרס של הרצפה ובצורך להחליף אותה.

 

  לייעוץ והצעת מחיר חייגו: 053-3525-195 או השאירו פרטים

   

  ליטוש רצפת שיש רך או קשה – הכול אפשרי

  מי שמבין קצת בתחום יודע ששיש יכול קשיח ועמיד או רך ועדין, וכל סוג של שיש מצריך התייחסות אחרת כשבאים ללטש אותו. אם למשל מלטשים שיש רך בכלים שמשמשים לליטוש שיש קשה, האבן עלולה להיהרס ולהתפורר. הדבר הנכון לעשות במקרה של ליטוש שיש רצפה רך הוא יישום דבק מיוחד שהופך את השיש לעמיד יותר בתהליך הליטוש. זה לא מייקר את עלות העבודה, ולהיפך – המחיר שתשלמו על ליטוש לשיש קשה יהיה גבוה יותר מאשר ליטוש לשיש רך.

   

  שימו לב – אחרי ליטושים שיש לאו דווקא מבריק

  סביר להניח שאתם מעוניינים לא רק לתחזק את השיש, אלא גם לגרום לו להבריק כמו פעם, ולשם כך צריך לצוות לליטוש גם פוליש לרצפה. הפוליש נעשה באופן שונה מהליטוש ומערב חומרים ושיטות עבודה אחרות, והוא זה שגורם לרצפה להבריק ולהיות מצוחצחת כך שתוכלו לראות את ההשתקפות שלכם עליה.

  אחרי שעושים ליטושים שיש יכול לעבור הברקה עם פוליש, אך באופן כללי לא חובה לצוות את שני השלבים האלה יחדיו. אפשר ללטש ולהעביר פוליש לחוד, אולם אם אתם מזמינים אותנו לצורך תחזוקה של השיש רק אחת לכמה שנים, מומלץ לבצע את שתי הפעולות בו זמנית.

   

  ליטוש וחידוש שיש נותן לרצפות מראה חדש

  אם אתם רוצים לשפץ קצת את הבית ולהחזיר אותו לימי הזוהר שלו – תרתי משמע – אתם ממש לא חייבים להחליף את הרצפות, ולמעשה זה הדבר האחרון שכדאי לעשות כדי לטפל ברצפה. החלפת רצפות צריכה להיעשות רק כאשר יש עליהן נזקים חמורים, ובמקרה שאתם רק רוצים לשפר את מראה הבית שלכם, עליכם רק ללטש את הרצפה בזול.

  הליטוש מעלים את כל הפגמים שצצו על השיש לאורך שנים, כולל שריטות, נקבוביות וכתמים. מה שמתקבל בסופו של דבר זה שכבת שיש חדשה לחלוטין, והשיש ייראה בדיוק כמו ביום שבו הנחתם אותו על הרצפה ואף טוב יותר. אם תעבירו עליו פוליש, אף אחד לא ישער אפילו שלא החלפתם לרצפה חדשה בבית.

   

  איך מבצעים ליטוש רצפת שיש באופן מקצועי?

  שיש הוא חומר נקבובי ויוקרתי שדורש תחזוקה קבועה כדי לסייע לו להבריק כמו שמצפים ממנו. עלולים להיווצר בשיש חריצים, חורים או סדקים, ולכן רצפת שיש דורשת ליטוש כל 5-7 שנים, על מנת לשמור על המראה השלם שלה. העבודה מתבצעת ב-5 שלבים:

  מס' שלב מה עושים? פירוט השלבים
  1 פתיחת פוגות פותחים את הפוגות כהכנה לקראת הליטוש.
  2 ניקוי ושטיפה שואבים ושוטפים את הרצפה עם חומר ניקוי שאינו חומצי על מנת שלא לפגוע בשיש.
  3 תיקון סדקים ומילוי פוגות את הסדקים והפוגות ממלאים עם חומר אפוקסי שמתאים לצבע השיש. האפוקסי חודר גם לתוך השיש ומונע ממנו ספיגת נוזלים או כתמים.
  4 ליטוש משתמשים בדיסק יהלום כדי ללטש את הרצפה ומורחים עליה שכבת סילר.
  5 פוליש – לא חובה לבסוף מפזרים אבקת קריסטל ועושים פוליש לרצפה כדי להשיג מראה בוהק ומבריק.

   

  ליטוש שיש ידני – מתי עושים את זה?

  את עבודת הליטוש אנחנו מבצעים עם מכונה גדולה שמצריכה 2 אנשים, ואמנם העבודה מתבצעת בשלבים רבים ולוקחת זמן רב, אך היא עלולה לארוך זמן רב יותר אם מבצעים אותה באופן ידני. ליטוש שיש וסילר הוא תהליך איטי יותר כשמבצעים אותו ידנית מכיוון שיש לעבור עם הדיסק מספר פעמים על אותו אזור לפני שניתן להמשיך הלאה. לכן אנחנו לא משתמשים במכשירים ידניים לליטוש הרצפה.

  אז מתי כן עושים ליטוש ידני לשיש? כשצריך ללטש אזורים מוגבהים שלא ניתן להגיע אליהם עם מכונה גדולה, למשל כשמלטשים מדרגות משיש. במקרים שכאלה אמנם הליטוש יארך זמן רב יותר, אך מאחר שמדובר באזורים שהם לרוב קטנים יחסית, אין סיבה שזה יאריך באופן משמעותי את משך זמן העבודה.

   

  האם אפשר לעשות ליטוש שיש ללא אבק?

  כמובן שכן, ובמקרה הזה בהחלט אפשר לאכול את העוגה ולהשאיר אותה שלמה. ליטוש בלי אבק למעשה ייעשה כחלק מתהליך של פוליש קריסטל, בו מלטשים את הרצפה, אולם לא ברמה גבוהה. ההבדל הוא בכך שבפוליש קריסטל מסירים שכבה קטנה מאוד של השיש, וכאן אין אפילו צורך לחרוץ את הפוגות. כמובן שלא ניתן ליישם את הפתרון הזה בכל מקרה של נזק לשיש, מאחר שיש נזקים שיצריכו הסרת שכבה גדולה יותר מהשיש, אך כל עוד מדובר בכתמים או שריטות פשוטים לא תהיה שום בעיה ללטש את הרצפה בפוליש קריסטל ללא אבק.

   

  איך לתחזק את הרצפה אחרי שיוף שיש?

  כדי לוודא שהרצפה תישאר מוגנת מפני נזקים ולכלוך, מומלץ למרוח עליה סילר. זה אמנם יאריך את זמן העבודה אם רציתם גם פוליש, מאחר שצריך יהיה לחכות בין מריחת הסילר לבין הפוליש כ-6-8 שעות, אך אם לא נחכה נסכן את השיש בנזקים נוספים. את הסילר עליכם למרוח מחדש כל שנה-שנתיים, בהתאם לכמות התנועה על רצפת השיש.

  יחד עם זאת עליכם לוודא שלא יהיה מגע בין חומרים חומצתיים לבין השיש, כמו למשל מיץ לימון או חומץ, ולעולם אל תשפשפו אותו עם סקוץ' מתכת בניסיון לנקות אותו. מומלץ לנקות את השיש אך ורק עם תערובת של מים וסבון בעל רמת חומציות ניטרלית. אחרי מספר שנים, כשהברק של השיש דעך או אם בכל זאת נוצרו עליו סדקים חדשים, הזמינו שוב ליטוש לרצפת השיש שלכם להברקת רצפה והחזרתה למראה המקורי.

   

  אצלנו משלמים על ליטוש שיש מחיר זול במיוחד

  אנחנו לעולם לא נגבה מכם מחיר נוסף על שירות שלא נדרש לכם, ואנו דוגלים בשקיפות מלאה, כשלא נרצה לתת לכם הצעת מחיר אחת ולאחר מכן אחרת כשנגיע לבצע את העבודה. לכן עדיף שתזמינו אותנו לראות את השיש – גם אחרי שתקבלו מאיתנו הצעת מחיר ראשונית – ואם תעדיפו תוכלו גם לשלוח לנו תמונה שלו על מנת שנוכל לדעת מה הבעיות שקיימות בו ומה תהיה העבודה הנדרשת. באופן כללי, אלו הם המחירים שתוכלו לצפות להם כשתזמינו אותנו ללטש את השיש שלכם:

  סוג השירות הנדרש כמה עולה ליטוש שיש
  כמה עולה ליטוש לשיש רך?

  שיש בדרגה 3 על פי סולם מוס, למשל שיש שמכיל קלציט. לדוגמה אבן קיסר.

  90 – 30 ₪ למ"ר
  מה מחיר ליטוש לשיש קשה?

  שיש שדומה במאפייניו לקוורציט, שלו יש עמידות גבוהה לבלייה. לדוגמה שיש גרניט.

  290 – 130 ₪ למ"ר
  מה עלות תוספת פוליש קריסטל לשיש?

  מטרתו של הפוליש היא לספק לשיש מראה מבריק ויוקרתי.

  25 – 15 ₪ למ"ר
  כמה עולה ליטוש למדרגת שיש?

  הליטוש נעשה באופן ידני – עם מכונה ידנית.

  100 – 75 ₪

   

  יש הרבה חברות ליטוש שיש – מומלץ להשוות ביניהן

  עבודת הליטוש דורשת ידיים מיומנות והרבה ניסיון, במיוחד כשמדובר בשיש, שעלול להיסדק ולהישבר אם לא מלטשים אותו כמו שצריך. כדאי מאוד להשוות בין המחירים שמציעה כל חברה, אך לא רק. עליכם לחפש גם המלצות וחוות דעת על כל חברת ליטוש, על מנת שתוכלו לוודא שאתם אכן מקבלים את הערך של הכסף שאתם משלמים. לפעמים כדאי ללכת עם חברה שעושה טיפול מעט יקר יותר, אך בו זמנית מבטיחה תוצאות איכותיות יותר.

   

   לייעוץ והצעת מחיר חייגו: 053-3525-195 או השאירו פרטים

    

   קבלו מאיתנו על ליטוש רצפת שיש מחיר משתלם

   המחירים שראיתם כאן בטבלה הם טווחים ממוצעים, אך תמיד יש מקרים יוצאים מן הכלל. אם אתם רוצים לקבל הצעת מחיר מדויקת של חברת ניקיון, הדרך הפשוטה ביותר היא לפנות אלינו, לספר לנו איזה סוג שיש יש לכם, מה גודל השטח שמצריך ליטוש, האם יש אזורים מוגבהים והאם אתם מעוניינים גם בפוליש קריסטל.

   תקבלו מאיתנו הצעת מחיר ליטוש שיש שלא תהיו מחויבים לה בשום צורה, זאת על מנת שתוכלו להשוות מחירים ולחזור אלינו במידה ותהיו מעוניינים בשירותינו. אנחנו יכולים להבטיח לכם שאצלנו תזכו למחירים הזולים ביותר בכל הארץ לכל עבודות הליטוש והפוליש.

    

   שאלות ותשובות

   למה צריך ללטש שיש?

   הליטוש מאפשר להחזיר לשיש מראה אחיד ומרשים יותר. הוא מסייע להחזיר לשיש את הצבע שאבד לו לאורך הזמן, וניתן לגרום בעזרתו לשיש להבריק בדרגת מט או מט משי.

   כל כמה זמן צריך ללטש שיש?

   חשוב לוודא שרצפת השיש שלכם תהיה מבריקה ובעלת מראה יוקרתי, ועל מנת למחוק שריטות בשיש עליכם להעביר עליו פוליש פעם ב-5 עד 7 שנים, בהתאם לרמת התעבורה עליו.

   האם צריך למרוח סילר על שיש מלוטש?

   הליטוש למעשה חושף שכבה חדשה של השיש, והיא תהיה פגיעה יותר לחדירת נוזלים. על מנת להגן עליה יש למרוח סילר על השיש לאחר הליטוש.

   אילו סוגי שיש מומלץ ללטש?

   לא כדאי ללטש כל סוג של שיש, אולם הסוגים שכן כדאי הם אבן בירזט, אבן מצפה, אבן חברון, שיש טורקי, קרמה מרפיל, קרמה, אבן טרונטין, טרצו פרלטו, ג'נטה, סרפה ועוד…