הברקת רצפה עם חברת ניקיון מספר 1!

הברקה וקרצוף עם מסיר שומנים וחומרים מיוחדים מחזירים לרצפה את הגוון המקורי שלה. אם אתם רוצים להחזיר לריצוף שלכם את המראה המקורי שלו, חשוב לפנות לחברה ניקיון מנוסה כדי להגן על הרצפה ולמנוע נזקים בלתי הפיכים. המומחים שלנו ישמחו לעמוד לרשותכם בהקשר הזה, עם שירות ברמה גבוהה ומחירים ללא תחרות.

 

איך להבריק את הרצפה בלי נזקים?

הזמינו חברת ניקיון מנוסה

15 שנות ניסיון בתחום

הברקת מרצפות מכל הסוגים

מחירים זולים לכל כיס

שירות בפריסה ארצית רחבה

 

להצעת מחיר משתלמת חייגו לטלפון:

053-3525-195

הברקת רצפה

מתי צריך לבצע הברקת רצפה ישנה?

הברקה יכולה להתבצע על כל סוגי המרצפות למעט פרקט. היא מתאימה לחלל הפנים והחוץ, לבתים ומשרדים ולדירות או בניינים. מבחינת מועד, את הרצפה כדאי לקרצף ולהבריק במקרים הבאים:

√ בגלל שהצטברו עליה עם השנים לכלוך קשה וכתמים

√ לאחר שיפוץ שבמהלכו הרצפה ספגה דבק, צבע, סיד וחומרים נוספים

√ כאלטרנטיבה להחלפת הריצוף

√ כאשר אי אפשר לבצע פוליש לרצפה בגלל סוג הריצוף

 

  לייעוץ והצעת מחיר חייגו: 053-3525-195 או השאירו פרטים

   

  בתמונה – רצפת חוץ לפני ואחרי ההברקה

  הברקת רצפת חוץ

   

  איך להבריק רצפה – שלבים והערכת זמן

  קודם כל שופכים מים, סבון וחומרי ניקיון מיוחדים לפי סוג הריצוף. כך מבצעים ניקיון כללי של המשטח העליון ומכינים את הרצפה להברקה.

  לאחר מכן עוברים על המרצפות עם מכונת הברקה מיוחדת שיש עליה מברשת סקוץ'. התפקיד של מברשת סקוץ' היא לקרצף את הרצפה ולנקות אותה בעקביות, ביסודיות וברצף. בניגוד לניקיון רגיל, המכונה מסוגלת להתמודד עם כל סוגי הלכלוך והפעלתה לא דורשת מאמץ פיזי.

  לבסוף, שוטפים שוב פעם את הרצפה עם מים וסבון, מנגבים ומייבשים. השלב הזה חשוב, משום שהוא קובע תוך כמה זמן יהיה אפשר לחזור לשגרה. כל עוד הרצפה עוד לא התייבשה והחומרים עוד לא נספגו, קיימת סכנת החלקה!

  מבחינת לוח זמנים, הברקה של רצפה בגודל של 100 מ"ר תדרוש לרוב 2-5 שעות, לפי מצב הלכלוך ובהתאם למספר הרהיטים או החפצים שאותם צריך להזיז.

   

  מאפיינים של הברקת רצפת קרמיקה

  קרמיקה וגרניט צריך לנקות רק עם סבונים ומסירי שומנים מיוחדים. רצפת קרמיקה נפוצה כמעט בכל בית, אבל רק חומרי ניקיון מיוחדים מסוגלים להבריק אותה בלי לגרום לה נזקים.

  היתרון של הברקה בא לידי ביטוי בכך שהוא מאפשר לחדש גם רצפת קרמיקה. לשם השוואה, רצפה מן הסוג הזה נחשבת בעייתית מבחינת פוליש. על כן, כדי לשמור על מראה מבריק גם של רצפת קרמיקה, משתמשים בשיטת הברקה.

   

  מאפיינים של הברקת רצפת שיש

  ברצפת שיש אפשר לבחור האם לבצע את ההברקה עם או בלי ליטוש. ההבדל הוא שליטוש מחליק את המרצפות על ידי הסרה עדינה של החלק העליון, בעוד ההברקה מתבצעת על גבי המרצפות עצמן. כמו כן, ליטוש מייקר מעט את הניקיון – לעומת הברקה שהיא פעולה בסיסית וזולה יותר.

   

  הברקת רצפה מחיר למ"ר ועוד פרמטרים שמשפיעים על העלות

  השאלה כמה עולה להבריק רצפות רלוונטית לכולם, כי היא עוזרת לקבוע את התקציב. עם זאת, יש לזכור שהמחיר אינו קבוע אלא דינאמי. הסיבה לכך היא שהמחיר נקבע על יד חברת ניקיון לפי פרמטרים שונים ובעיקר גודל השטח: ככל שהרצפה גדולה יותר במ"ר, כך המחיר שנשלם לכל מ"ר יהיה נמוך יותר.

  באופן עקרוני, הברקה תעלה 7-15 ש"ח לכל מ"ר של שטח מרוצף. אם מדובר על פחות מ-100 מטר, המחיר יעלה ל-20 ש"ח למ"ר. לחילופין, ברצפה קטנה (של פחות מ-100 מ"ר) ניתן יהיה לקבל הצעת מחיר כללית שתנוע סביב 1,300-1,600 ש"ח עבור כל הפרויקט.

  בנוסף, ניתן להיערך כלכלית לפרויקט באמצעות היכרות עם טווח המחירים לשירותי הברקת רצפה נפוצים:

  סוג השירות טווח מחירים
  הברקה מקצועית למשטחים במצב טוב – כולל רצפת קרמיקה, שיש או גרניט פורצלן 7-12 ש"ח למ"ר
  הברקה מקצועית למשטחים שחוקים – כולל ליטוש עדין 25-35 ש"ח למ"ר
  הברקה ומריחת סילר לאיטום הגנה על הרצפה מפני נזקים (שקוף או מבריק לבחירת הלקוח) 10-15 ש"ח למ"ר
  הברקה וטיפול להעלמת שריטות מריצוף וכתמי חלודה, כולל ניקיון בין הפוגות להחזרת הצבע המקורי 65-85 ש"ח למ"ר
  הברקה לבטון מוחלק ומריחת סילר (בלי פוליש וליטוש) 20-30 ש"ח למ"ר

   

  לסיכום, רצפה צריכה לעבור הברקה מקצועית כדי שהמראה המקורי שלה יחזור להיות נוצץ ומרשים. עם זאת, חומרי הברקה רגילים עלולים לא לעשות את העבודה וממילא היישום שלהם מחייב ניסיון ומקצועיות. לכן כדאי להתייעץ עם הנציגים של חברת נקי כמו חדש וליהנות מכל היתרונות: תוצאות מעולות ומחיר משתלם.