פוליש לבית מזמינים רק דרך חברת ניקיון מקצועית

פוליש וניקיון הם שירותים שונים, אבל אותה חברה יכולה לבצע אותם. אם מזמינים אותנו – חברת ניקיון מקצועית נקי כמו חדש, נהנים מהיתרונות של הפוליש גם בטווח הקצר וגם בטווח הארוך: רצפה מבריקה, שדרוג מראה הבית ושיפור באיכות החיים.

 

הזמינו פוליש לבית דרכנו

מחיר הכי זול בארץ

15 שנות ניסיון בתחום

התאמת סוג הפוליש לריצוף בבית

שירות בפריסה ארצית רחבה

 

להצעת מחיר משתלמת חייגו לטלפון:

053-3525-195

פוליש לבית

יתרונות של פוליש לבית חדש

מומלץ לבצע פוליש בבית חדש כי המחיר שלו יהיה נמוך יותר בהשוואה לדירה מרוהטת, גם אם גודל חלל הפנים זהה. בנוסף, בבית חדש לא צריך להזיז רהיטים ולהסתכן בנזק לרצפה. למרות שקבלני דירות חדשות מחויבים לניקיון, זה בדרך כלל לא כולל פוליש. בשביל להיכנס לבית חדש בראש שקט, כדאי לשלב את הפוליש עם שירותי הניקיון.

בהשוואת מחירים בין סוגי פוליש צריך לבדוק האם יש צורך בעבודת ניקיון מקדימה. עבודות כאלה חיוניות למשל אם עשינו פוליש וקס לפני כמה שנים, אבל עכשיו החלטנו לעשות דווקא פוליש קריסטל. בבתים חדשים זה לא רלוונטי כי גם הרצפה חדשה, לכן העלות של הפוליש תהיה נמוכה יותר.

 

  לייעוץ והצעת מחיר חייגו: 053-3525-195 או השאירו פרטים

   

  פוליש לבית מחיר מומלץ – מה משפיע עליו?

  כמובן שכדאי לשאול כמה עולה פוליש לבית ולתכנן בהתאם את התקציב. כך מגלים שיש כמה גורמים שמשפיעים על המחיר שנקבע על ידי חברת ניקיון:

  √ סוג הפוליש (קריסטל, וקס או סילר)

  √ גודל הבית במ"ר

  √ סוג המרצפות שבוחרים ללטש.

   

  איזה סוג של פוליש מתאים לבית שלכם?

  יש לציין שהמחיר כולל גם את עלות העבודה וגם את עלות החומרים המיועדים לפוליש. לכן, כדאי להכיר את ההבדלים בין סוגי הפוליש ואת המאפיינים שלהם:

  סוג הפוליש מאפיינים בולטים איך זה מתבצע?
  פוליש קריסטל איכותי, מחזיק מעמד זמן רב ומגן על הרצפה מעולה מתבצע עם צמר פלדה וגלגל הברקה במכונה ייחודית שמיועדת לקרצוף הריצוף. מבוסס על מספר חומרי הברקה במספר שלבים (בכל שלב משתמשים בחומר אחר)
  פוליש וקס פוליש חיצוני ויחסית זול, שלא כולל החדרת חומרים לרצפות עצמן מריחת חומר דמוי שעווה – וקס – להברקה והחלקה של הרצפה
  פוליש סילר מריחת חומר חיצוני בלבד, לאיטום, שמירה והגנה על המרצפות מפני ספיגת לכלוכים ולחות מורחים את הסילר באמצעות מברשת או רולר, לפי סוג ומצב המרצפות

   

  פוליש לבית השוואת מחירים – מה הטווח?

  פוליש קריסטל לרצפה יעלה 20-30 ש"ח למ"ר. אם תבחרו לבצע פוליש וקס או פוליש סילר, המחיר יהיה 10-15 ש"ח למ"ר. מצד שני, יש לזכור שפוליש וקס ופוליש סילר מחדשים בערך אחת לשנה – בעוד פוליש קריסטל אפשר לחדש רק אחרי 2-3 שנים.

   

  פוליש לבתים וניקיון אחרי ההובלה

  במעבר לדירה חדשה או ישנה, הפוליש מתבצע בדרך כלל לפני שחברת ההובלות מביאה את הריהוט, הציוד והתכולה. הבעיה היא שמיד אחרי שההובלה מסתיימת, יהיה לצערנו אבק ושאריות של קרטונים וחומרי הדבקה על הרצפה. אז כדי לשמור על איכות הפוליש לתקופה ארוכה ככל האפשר, מומלץ לשטוף את הבית עם חומרי ניקיון מתאימים בלבד.

  רצפה שעברה הברקה עם פוליש קריסטל כדאי לשטוף עם חומר ניקיון כמו X-4 של חברת Caselli. אם עושים פוליש וקס או סילר, אפשר להשתמש בחומרי ניקיון שמכילים שעווה ולהרוויח את המראה המחודש בכל שטיפה.

   

  שאלות ותשובות חשובות

  כמה זמן מחזיק הפוליש בבית?

  הפוליש אמור להחזיק 5-7 שנים, אך כמובן שהכול תלוי בדרך שבה אתם מתחזקים את הרצפה של הבית שלכם. ברגע שיש שריטות והרצפה מאבדת את הברק שלה, הגיע הזמן לפוליש נוסף.

  האם אפשר להישאר בבית בזמן הפוליש?

  אנחנו ממליצים שלא לשהות בבית במהלך עבודת הפוליש, ובאופן כללי לשהות בחוץ למשך 4 שעות לפחות. עדיף אפילו להמתין 24 שעות לפני שחוזרים להתהלך בתוך הבית.

  האם צריך להוציא את הרהיטים מהבית בשביל הפוליש?

  כן, מאחר שלא ניתן יהיה לבצע את העבודה כהלכה אם הרצפה אינה פנויה לחלוטין. אם אין באפשרותכם לדאוג לסידור לרהיטים, נוכל להוציא ולהחזיר אותם עבורכם בתשלום סמלי.

  כמה עולה פוליש לרצפת הבית?

  המחיר שאנו גובים לשירותי הפוליש שלנו נעים בין 10-30 ₪ למ"ר. זהו המחיר הזול ביותר שקיים, ואם אתם מעוניינים לקבל הצעת מחיר ללא התחייבות תוכלו להתקשר אלינו כבר עכשיו.