ניקוי משרדים לאחר שיפוץ במחיר הוגן לכל כיס

לכלוך על הרצפה, הקירות, המעקים או החלונות עלול לפגום באווירה במשרד ולהסב נזק למוניטין של העסק. הפתרון הוא לתאם ניקוי משרדים לאחר שיפוץ מול חברה מקצועית ומיומנת. אבל בניגוד למה שנהוג לחשוב, לא כל חברת ניקיון מתמחה בשירות הזה.

 

ניקיון למשרד לאחר עבודות השיפוץ

מחיר מבצע מיוחד

ניקוי אחרי שיפוץ למשרד בכל גודל

שימוש בחומרי ניקוי מאושרים

שירות בפריסה ארצית רחבה

 

להצעת מחיר משתלמת חייגו לטלפון:

053-3525-195

ניקוי משרדים לאחר שיפוץ

מהם השלבים של ניקיון משרדים לאחר שיפוץ?

אלו השלבים שעליהם צריך להקפיד על מנת לבצע ניקיון משרדים לאחר שיפוץ בצורה מקצועית ויסודית:

√ פתיחת החלון לאוורור חלקיקי האבק

√ פינוי פסולת מהמבנה

√ הסרת הלכלוך שהצטבר על הקירות והתקרות עקב שימוש בכלי בנייה ושיפוצים

√ הסרת כתמי צבע ורובה על הרצפה/שאיבת השטיחים עם מסנן חזק

√ ניקיון וסטריליזציה של כלים סניטרים במטבח ובשירותים

√ ניקוי חפצים, מכשירי חשמל, חלונות, שולחנות עבודה ורהיטים.

 

ניקיון משרדים אחרי שיפוץ

 

כמה עולה לנקות משרד אחרי שיפוץ?

עלות הניקיון תלויה בגודל המשרד, במספר עובדי הניקיון שצריך להקצות לפרויקט ובאופן כללי בשאלה עד כמה המקום נשאר מלוכלך. כמו כן, יש להבחין בין שירותי ניקיון משרדים עם או בלי פינוי פסולת בבניין בו נמצאים המשרדים שלכם. אם למשל קבלן השיפוצים ביצע את הפינוי של הפסולת, יכול להיות שלא יהיה צורך לשלם על זה לחברת הניקיון בנפרד.

אלו שירותי הניקיון הפופולאריים בקרב בעלי משרדים וטווח המחירים המשוער לכל אחד מהם:

ניקוי משרד לאחר שיפוץ מחיר
ניקיון משרד ביתי קטן בגודל 10-15 מ"ר אחרי שיפוץ קוסמטי (צביעת קירות) בלבד 60-70 ש"ח לשעה
ניקיון משרד בגודל 80 מ"ר אחרי שיפוץ שכלל החלפת ריצוף 80-110 ש"ח לשעה
ניקיון משרדים גדולים בגודל של מעל 80 מ"ר עם עמדות עבודה, אופן ספייס, מחשבים וציוד תקשורת 140-160 ש"ח לשעה

חשוב לציין שלא כדאי לנסות לנקות את המשרד לבד. אפשר אמנם לבקש מהעובדים לגלות אחריות ולשמור על סביבת עבודה נקייה גם אחרי השיפוץ, אבל אין להם את הכלים או הניסיון. אם לא מנקים את המשרד בצורה מקצועית, עלולים לגרום נזק בלתי הפיך לציוד, המחשבים או תוצאות השיפוץ.

 

באילו חומרים משתמשים כדי לנקות את המשרד?

החומרים המתאימים לניקיון רצפה של משרד אחרי שיפוץ הם HG, סאג או 5CR של חברת סעדון. כמו כן, חומר כמו 5CR בריכוז נמוך יכול להתאים לניקיון משרדים עם מכונת פוליש וסקווש. בגלל שהוא מסייע להבריק את הרצפה לאחר הליטוש, אפשר להשתמש בו כדי לנקות את כל המשרד אפילו אחרי שיפוץ מאסיבי.

אם רוצים לנקות רצפה עדינה כמו למשל גרניט פורצלן, אפשר להשתמש בחומר שנקרא 464T. לעומת זאת, ניקיון של דקים או פרקט אפשר לבצע רק עם חומרים שמתאימים לעץ. בכל הנוגע לחפצים ולרהיטים במשרד, אפשר למלא מכל מים בחומרי ניקוי ומים ולהשתמש במטלית עדינה ולחה (ולא ספוגה במים!) בלבד.

 

איך בוחרים חברת ניקיון משרדים לאחר שיפוץ?

כל עיכוב בניקיון פוגע במשרד. בניגוד לניקיון ביתי שבו אפשר לגלות גמישות מבחינת השעה או לוח הזמנים, לבעלי משרדים ועסקים אין פריבילגיה כזו. לכן, הדבר החשוב ביותר הוא לבחור חברת ניקיון מקצועית שמתחייבת לעמוד בלוח זמנים. לאחר מכן, יש לתאם מול חברת הניקיון את שעות הניקיון לפי הפרמטרים הבאים:

√ משך הזמן המשוער לביצוע הניקיון

√ שעות קבלת הקהל

√ תאריכים חשובים לפגישות או אירועים מיוחדים.

בהתחשב בפרמטרים הללו, ניתן יהיה לתכנן את הניקיון כך שהוא לא יפגע בעבודת המשרד. מבחינתך, הצעד הבא הוא לבחור בשירות של חברת נקי כמו חדש כדי לנקות את המשרד במחיר הוגן ועם התחייבות ללוח זמנים.

 

שאלות ותשובות על ניקוי במשרד שעבר שיפוץ

למה צריך להזמין ניקיון למשרד לאחר השיפוץ?

קבלן השיפוץ לאו דווקא ידאג לנקות את המשרד אחרי שיסיים את העבודה, ואם ביצעתם שיפוץ בעצמכם יתכן שלא תוכלו לנקות לבד כהלכה. לכן מזמינים חברת ניקיון שתנקה על הצד הטוב ביותר.

כמה עולה ניקיון חד פעמי למשרד אחרי שיפוץ?

המחיר שאנחנו גובים לניקיון המשרד נע בין 60-160 ₪ לשעת עבודה, כשהעלות משתנה על פי גודל המשרד וסוג החללים שמצריכים ניקיון. תוכלו לקבל הצעת מחיר מדויקת בטלפון – ללא התחייבות!

מתי כדאי להזמין את הניקיון לאחר השיפוץ?

כדאי להזמין את שירותי הניקיון שלנו מיד לאחר סיום עבודות השיפוץ, כשכבר לא נותר דבר נוסף לעשות ואתם מוכנים להיכנס למשרד. מיד אחרי הניקיון תוכלו להכניס בחזרה את הריהוט.

במה שונה ניקיון אחרי השיפוץ במשרד לבין ניקיון שגרתי?

השיפוץ השאיר אחריו הרבה מאוד לכלוך, וחלקו לאו דווקא נמצא במקומות שבהם מנקים באופן שגרתי. לכן חייב לנקות את המשרד בכל פינה, ולעיתים גם להסיר כתמים כאלה ואחרים.