משלמים על ניקיון משרדים מחירים זולים – רק אצלנו!

למה כל משרד צריך חברת ניקיון קבועה, מה עושה חברת ניקיון במשרד, באילו מקרים צריך להזמין ניקיון חד פעמי מיוחד למשרד, כל כמה זמן צריך להזמין שירותי ניקיון משרדים באופן קבוע וכמה עולה לנקות את המשרד? על השאלות האלה ועוד רבות אחרות תקבלו מענה כבר עכשיו.

כל משרד מצריך תחזוקה מסוימת, שברובה היא ניקיון. בניגוד לבתי מגורים, משרדים רואים הרבה יותר תנועה של אנשים, ואם נודה על האמת, העובדים נוטים לשמור פחות על ניקיון במשרד מאשר בביתם. זאת ועוד, המשרד מהווה גם חלל שאליו מגיעים לעיתים קרובים לקוחות, ואם הוא נראה מוזנח ומלוכלך, ברור שזה אומר משהו על החברה שמנהלת אותו. לכן לכל משרד נדרשים שירותי ניקיון מקצועיים, ואנחנו בחברת נקי כמו חדש מציעים לכם מחירים שוברי שוק בכל הנוגע לתחזוקה וניקיון של המשרד שלכם. הרימו אלינו טלפון ותוכלו לקבל כבר עכשיו הצעת מחיר לשירותי ניקיון קבועים במשרד שלכם.

 

ניקיון מקצועי למשרד

החל מ-500 ₪

ניקוי משרדים קטנים וגדולים

ניקוי מטבחון, שירותים, חדרי ישיבות

פינוי פחים, שאיבת שטיחים וניקוי פאנלים

ניקיון חד פעמי למשרד או באופן קבוע

שירות בפריסה ארצית רחבה

 

להצעת מחיר משתלמת חייגו לטלפון:

053-3525-195

ניקיון משרדים

למה צריך חברת שלמה לצורך ניקיון משרדים קטנים?

מה הבעיה לנקות משרד קטן? מדובר הרי בחדר אחד בלבד שבו צריך בסך הכול לרוקן את פח האשפה ומדי פעם לשאוב או לטאטא ולשטוף את הרצפה. אך כאן בדיוק נמצאת הטעות שלכם, כי גם משרד קטן דורש תחזוקה רבה שלא תמיד יש לכם את הזמן לספק לו. כמנהלי עסק אתם מבינים את החשיבות של העסקת מומחים בכל תחום, ולמעשה חברת ניקיון היא עוד חלק בצוות המנצח שלכם שיוכל לעזור לכם להגיע למצוינות.

מה שכן, במשרד קטן ממש לא צריך צוות ניקיון שלם, ומספיק רק מנקה אחד קבוע שמכיר כל פינה בו ויודע למה לצפות בכל פעם שהוא מגיע לעבודה. המנקה שנשלח אליכם יוכל גם להיות איתכם בקשר ישיר, כך שתדריכו אותו ותיידעו אותו אילו מקומות דורשים מבחינתכם יותר התייחסות. אנחנו מצדנו נדאג שלעובדים שלנו יהיו כל הכלים והתכשירים הנדרשים להם לצורך ביצוע העבודה על הצד הטוב ביותר.

 

  לייעוץ והצעת מחיר חייגו: 053-3525-195 או השאירו פרטים

   

  ניקוי משרד גדול – מה מצריך טיפול קבוע?

  משרד גדול הוא עולם בפני עצמו, כשיש בו שלל סוגי חדרים שמצריכים התייחסות פרטנית, כמו חדר ישיבות, מטבחון, שירותים, אולם כניסה ולעיתים אפילו מעליות. את כל אלו אנחנו מנקים לכם באופן קבוע כדי שיישארו מצוחצחים וראויים לעבודה וביצוע פגישות, כשלעיתים אנחנו מחלקים את העבודה לצוות של מנקים על מנת שיוכלו לעבוד ביעילות המרבית.

  כל אזור וחלל שעובדים בו אנשים מצריך ניקוי שבועי, וזה כולל לא רק את הרצפה, אלא גם את החלונות, פחי האשפה, משטחים, עמדות עבודה וכדומה. אם מדובר במשרד גדול ממש, מומלץ לשכור חברת ניקיון שמומחית גם בחיטוי, כך שתוכלו לוודא שהמשרד שלכם יהיה נקי מחיידקים ונגיפים שעלולים לפגוע בתפקוד השוטף של העובדים שלכם.

   

  מה כולל ניקיון המשרד שאנחנו מבצעים?

  אנחנו מנקים מאבק משטחים ורצפות, שוטפים את הרצפה, שואבים שטיחים מקיר לקיר, מחטאים ידיות ומשטחי עבודה, מטפלים בזבל ובמחזור ועוד. למעשה כל שירות של ניקיון שנדרש לכם אפשר להשיג אצלנו, ואתם רק צריכים ליידע אותנו מה הצרכים, הרצונות והציפיות שלכם כדי שנספק לכם את השירות הטוב ביותר שתוכלו לקבל.

  בנוסף אנחנו יכולים לבצע ניקוי עם שילוב של פוליש לרצפה, אשר יהפוך את הריצוף של המשרד שלכם למבריקה כמו שלא הייתה מעולם וייפטר מכל הלכלוך שכבר נצמד אליה ולא היה ניתן להסיר אותו בניקיון סטנדרטי. זה מומלץ במיוחד לחללים שאליהם מגיעים לקוחות, כמו אולם הכניסה של משרד גדול, ולא צריך לכלול את השירות הזה בניקיון הקבוע – מספיק לבצע פוליש פעם ב-3 שנים.

   

  ניקיון משרדים בערב עם מפתח או בלילה – לנוחיותכם

  סביר להניח שהעובדים שלכם לא מעוניינים שיטייל ביניהם איש ניקיון, והאמת היא שגם לנו יפריע לעבוד בסביבה שבה יש אנשים. לכן מומלץ לשקול להזמין אותנו לזמנים שבהם המשרד ריק לחלוטין, כשזה יכול להיות בשעות הערב או בסוף השבוע. אנחנו גם יכולים לעשות ניקוי משרד בלילה, למשל אחרי מסיבה שערכתם במשרד, כשכבר בבוקר למחרת המשרד יהיה נקי ומצוחצח כאילו לא חגגו שם מעולם.

  את שירותי הניקיון האלה – בשעות הערב או הלילה – תוכלו גם כן להזמין באופן קבוע, מדי שבוע או פעמיים בשבוע, וכך למעשה העובדים שלכם יוכלו תמיד לחזור למשרד נקי מבלי להרגיש אפילו שמישהו בא וניקה אותו. הניקיון שבמשרד שלכם יהפוך להיות הסטנדרט, וכולם יתרגלו לעבוד בסביבה נקייה שמסבה תחושה נעימה וטובה.

   

  ניקיון משרדים עם מפתח – גם לפנות בוקר

  כפי שאתם מבינים, אנחנו עובדים סביב השעון כדי לספק לכם את שירותי הניקיון הטובים ביותר בזמנים שמתאימים לכם. אם מסתדר לכם שהמנקה יגיע לפני כל העובדים למשרד, ניתן פשוט לתת לו את המפתח וכך לוודא שהמשרד יהיה גם פתוח לכל מי שיגיע לעבוד בשעות מוקדמות יותר. עובדים בודדים שיגיעו בשעות המוקדמות לא יפריעו לעבודתו של המנקה, שעד הגעתם כבר יסיים עם המשרד עצמו ויעבוד בעיקר על חדרי השירותים והמטבחון.

  את העבודה שלנו אנחנו כמובן נדאג לסיים עוד לפני שעת תחילת העבודה הרשמית במשרד, כך שאתם לא צריכים לדאוג אם תזמינו מנקה לשעות הבוקר. זאת הדרך הטובה ביותר לפתוח לעובדים שלכם את היום – כשהם מגיעים למשרד שבזה הרגע עבר ניקוי שלם לנוחיותם.

   

  ניקוי משרדים לחברות הייטק אחרי שיפוץ

  יצירת רצפת בטון מוחלק, הסרת שטיחים מקיר לקיר, שבירת קירות לצורך פתיחת Open space והתקנת פרקט באזורים חיצוניים כמו הגג או המרפסת – כל אלו הן עבודות שיפוץ שישאירו במשרד שלכם הרבה מאוד בלגן. ספק שקבלן השיפוצים ידאג לקרצף את המשרד עד היסוד, כי אחרי שסיים לפנות הריסות הוא למעשה גמר את עבודתו.

  אז מה עושים עם המשרד לפני שניתן להיכנס אליו? כמובן שצריך לנקות אותו, אך יש להזמין חברת ניקיון מקצועית שתסייע לכם להגיע לתוצאות טובות. לכם אין זמן וכוח להתעסק בדברים האלה, ואתם גם אולי לא יודעים איך צריך לנקות אחרי שיפוץ, לכן הזמינו אותנו באופן חד פעמי לניקוי עמוק ומיוחד שכולל פוליש. אחרי הניקוי שלנו תקבלו משרד שבאמת נראה חדש ומזמין.

   

  הזמינו רק מנקה משרדים שמבין את הצרכים שלכם

  חברות ניקוי רבות שולחות אליכם אנשים שלא מנוסים בניקיון מקצועי, ובעוד שזה מתאים למשרדים מסוימים, יתכן שלא מסתדר לכם שיגיע רק עובד ניקיון שיודע כיצד להשתמש בסמרטוט ומטאטא. אתם רוצים שהמנקה שיגיע אליכם ידע כיצד מטפלים בפרקט, איך מחטאים כמו שצריך עמדות עבודה וכיצד מוודאים שהעבודה במשרד לא תיפגע עקב תהליכי הניקוי.

  אנחנו מבינים את הצרכים שלכם ודואגים לספק לכם שירות אישי שמתאים בדיוק למשרד שלכם. לדוגמה, אם יש לכם פרקט ניישם עבורו שיטות ניקוי עדינות שלא ישרטו אותו, ונשתמש בחומרים ייעודיים שיישמרו על צבעיו הטבעיים. איתנו אפילו הדלתות, הקירות והתקרות שלכם יישארו נקיים, כי אנחנו מטפלים בכול באופן פרטני ובשיטות ייעודיות.

   

  ניקיון משרדים פעם בשבוע או פעמיים בשבוע?

  כל כמה זמן צריך להזמין חברה לניקוי המשרד? יש שיגידו פעם בשבוע, וזה נכון במקרים רבים, כשניקוי בסופ"ש או בערב / בבוקר של כל אחד משאר ימי השבוע יעזור לכם לשמור על משרד נקי ומחוטא. עם זאת, אם יש תנועה רבה במשרד שלכם – אפילו אם מדובר במשרד קטן – עליכם לשקול לבצע ניקיון משרדים פעמיים בשבוע, במיוחד אם יש במשרד מטבחון ושירותים.

  משרדים גדולים מאוד יצריכו ניקיון תכוף יותר, ולמעשה עובד הניקיון יידרש לשהות בהם לאורך כל שעות היום כדי לתחזק את הניקיון. במקרה שכזה הניקיון יתבצע באופן יומיומי. זה מומלץ למשל למשרדים שבהם יש מטבח עשיר יותר, מספר חדרי שירותים וצוות גדול מאוד של אנשים, במיוחד אם המשרד מתפרש על כמה קומות במבנה שבו הוא נמצא.

   

  מומלץ – ניקיון משרדים חד פעמי לפני כניסה

  מעוניינים בניקיון קומפלט למשרד חדש שאתם משכירים או שרכשתם? תשמחו לגלות שאנחנו מציעים מחירים זולים ונוחים גם לניקוי עמוק וחד פעמי! למעשה, אם תזמינו אותנו לניקיון מיד לפני שתכניסו רהיטים, תוכלו לחסוך לעצמכם לא מעט כסף. ניקוי משרדים לא מרוהטים עולה הרבה פחות מניקוי משרדים מרוהטים, וזו הזדמנות מושלמת ליהנות מההנחה הזו ובו זמנית לוודא שהמשרד שלכם אכן נקי כמו שצריך בכל פינה אפשרית.

  זו גם הזדמנות מושלמת להעביר פוליש לרצפה, ובטווח הארוך זה יחסוך לכם הרבה מאוד כסף, במיוחד אם תתחרטו שלא עשיתם פוליש ווקס לרצפה או כל סוג אחר של פוליש בזמן. ננקה לכם את המשרד מהרצפה ועד התקרה, כדי שאתם והעובדים שלכם תוכלו להיכנס אליו עם תחושה נעימה ולקבל באמת משרד חדש ומצוחצח.

   

  ניקיון משרדים לעסקים מכל סוג ובכל מקום

  כיום משרדים מגיעים בשלל צורות, סוגים וגדלים. כבר יש לנו לקוחות עם משרדים במקומות פחות שגרתיים מאלו שכולם רגילים אליהם, כמו משרד קרוואן או משרדים פרטיים שנמצאים במרתף. כל משרד שכזה מצריך ניקוי באופן שמתאים לו. אנחנו מטפלים בכל סוג של משרד באופן פרטני, בין אם זה בית שהוסב למשרד ובין אם מדובר בבניין שלם שבו המשרדים פרושים על גבי מספר קומות.

  ההבדל העיקרי בין כל משרד שכזה הוא משך זמן הניקוי שנדרש עבורו, וכמובן שמשרדים קטנים בחדרים או בקרוואנים יצריכו הרבה פחות זמן עבודה מאשר משרדים גדולים. לכן נקבע יחד איתכם יום ושעה שבועיים שיתאימו לניקיון, כך שנדאג לסיים את העבודה בזמן – לפני תחילת יום העבודה – במידה וזה נדרש לכם.

   

   לייעוץ והצעת מחיר חייגו: 053-3525-195 או השאירו פרטים

    

   מנקה משרדים שגם מחטא – הסטנדרט החדש

   מאז פרוץ מגפת הקורונה – ולמעשה גם בחלק מהמשרדים לפניה – נהוג לא רק לנקות את המשרד, אלא גם לחטא אותו. החיטוי נעשה עם חומרי ניקוי אחרים שנחשבים לאנטיבקטריאליים, אנטיוויראליים ואנטיפטרייתיים, והם בטוחים לחלוטין לשימוש בסביבת העבודה, כשהניקוי איתם מתבצע באותו האופן שבו מבצעים ניקוי רגיל. מנקה משרדים מטעמנו יעבור עם מטלית ספוגה בחומר בכל משטחי העבודה, הידיות, הכפתורים של המעלית וכדומה כחלק משגרת העבודה שלו, זאת מבלי לחייב אתכם על תוספת תשלום. זה הסטנדרט שלנו.

    

   תמצאו על ניקיון משרדים מחיר זול במחירון שלנו

   שלא כמו במקרה של ניקוי דירות, קשה לספק הצעת מחיר מדויקת שתהיה נכונה לכל משרד, כי כל בית עסק שכזה הוא שונה בגודלו, במבנה שלו ובאופן שבו הוא מתפקד לאורך היום. ובכל זאת ביכולתנו להציג בפניכם טווחי עלות לפי ניסיון העבר שלנו, שיראו לכם למה לצפות כשתקבלו מאיתנו הצעת מחיר. כדי לקבל הצעת מחיר מדויקת עליכם רק להרים אלינו טלפון ותקבלו אותה כבר במעמד השיחה הטלפונית – ללא התחייבות.

   מה מנקים במשרד? מחיר ניקיון למ"ר
   מה מחיר ניקוי משרד חדר?

   חדר סטנדרטי בבית שהוסב למשרד.

   600 – 500 ₪
   מה מחיר ניקוי משרד נייד?

   לניקוי משרד קרוואן בכל גודל – כולל ניקוי חיצוני במידת הצורך.

   2,000 – 600 ₪
   כמה עולה ניקוי משרדים קטנים עד בינוניים?

   משרדים בגודל של עד 100 מ"ר – לניקוי פעמיים בשבוע.

   1,750 – 650 ₪
   מה עלות ניקוי משרדים גדולים?

   משרדים בין 100-200 מ"ר – לניקוי יומיומי.

   3,900 – 2,500 ₪
   כמה עולה ניקוי קומת משרד?

   קומת משרדים שלמה בבניין משרדים – גודל 250 מ"ר, לניקוי 5 פעמים בשבוע.

   5,500 – 4,500 ₪
   כמה עולה שילוב של פוליש בניקוי משרד?

   הברקת רצפות – המחיר כבר כולל את עלות הניקיון.

   7,500 – 750 ₪
   מה מחיר ניקיון פאנלים במשרדים?

   המחיר תקף למשרד בגודל 80 מ"ר – להצעת מחיר מדויקת צרו קשר.

   כ-1,500 ₪

    

   ניקיון משרדים כמה עולה שירות חד פעמי?

   לניקוי חד פעמי של משרד, למשל אחרי שיפוץ, לפני כניסה או לקראת פסח, תשלמו החל מ-400 ₪, כשהמחיר יכול להגיע גם ל-3,000 ₪ בהתאם לגודל המשרד. אם תרצו לשלב בניקוי גם ליטוש מרצפות, תצטרכו להוסיף לעלות הזו עוד 10-90 ₪ למ"ר, בהתאם לסוג הרצפה שבמשרד. כדי לקבל הצעת מחיר מדויקת ולגלות כמה עולה לנקות משרד וללטש אותו באופן חד פעמי, צרו איתנו קשר ונוכל לתת לכם הצעת מחיר מדויקת לפי סוג הרצפה וגודל המשרד שלכם.

    

   ניקיון ואחזקת משרדים חוסך לכם הרבה בטווח הארוך

   כל מנהל עסק היה רוצה לחסוך לעצמו כמה שיותר כסף, אך בניסיון לעשות זאת רבים סופגים נזקים כלכליים אחרים שלא ציפו להם. מניסיוננו כדאי מאוד שלא להתעלם מההמלצה להזמין שירותי ניקיון לפחות פעמיים בשבוע. עובדים במשרדים נוטים להשאיר כוסות עם שתייה חמה או מתוקה על שולחנות או סתם כך על השיש במטבחון, ותוך זמן קצר מאוד זה מושך מזיקים, אותם צריך להדביר.

   לא רק שההדברה תעלה לכם כסף רב, היא גם תאלץ אתכם לסגור את המשרד למשך חצי יום עבודה. ביחס לניקוי, ההדברה תעלה לכם הרבה יותר, ואפשר להימנע מזה בקלות אם רק שומרים על מקום עבודה נקי ומסודר.

    

   בצעו כל שנה על ניקיון משרדים השוואת מחירים

   גם אם הזמנתם דרכנו שירות קבוע לניקיון המשרד, אנחנו ממליצים לכם בחום לשים לב למחירים של ניקיון שמשתנים בשוק. יתכן שתמצאו הצעת מחיר זולה יותר אחרי שנה שבה עבדתם איתנו, ואם זה אכן המצב אנחנו נוכל לספק לכם הצעה משתלמת משלנו שתראה לכם למה שווה להישאר לקוחות שלנו. אנחנו מסורים ללקוחות שנאמנים לנו ומעוניינים לשמור איתכם על שקיפות ויחסי אמון, כשאנו רואים בשירות שאנו מספקים כחלק בלתי נפרד מהעסק שאתם מנהלים – ההצלחה שלכם היא ההצלחה שלנו.

    

   חפשו על כל חברת ניקיון משרדים המלצות

   אחרי שעשיתם השוואת מחירים ולפני שאתם מתחייבים בפני חברת ניקיון כזו או אחרת, הנה משימה אחרונה בשבילכם – ודאו שהחברה שאתם מתכוונים לשריין לעצמכם היא אכן בעלת המלצות וכזו שניתן לסמוך עליה בעיניים עצומות. קראו חוות דעת וחפשו לא רק דעות חיוביות, אלא גם שליליות, כדי לבדוק מה היו התלונות של הלקוחות הקודמים והאם היה לכך מענה מטעם החברה. אם תבחרו בנו נשמח לשמוע מכם מה מידת שביעות הרצון שלכם משירותנו – עד היום אנחנו זוכים רק לתשבחות!

   כל כמה זמן צריך לנקות את המשרד?

   המינימום זה ניקיון של פעם בשבוע, אולם ברוב המשרדים נדרש ניקיון של פעמיים בשבוע. במשרדים גדולים מאוד יש צורך בניקיון יומיומי ולאורך כל שעות היום.

   כמה עולה ניקיון משרד?

   המחיר נע בין 650-5,500 ₪, בהתאם לגודל המשרד ותדירות הניקיון שנדרשת בו – יומיומי, פעמיים בשבוע או פעם אחת בשבוע.

   האם צריך להגיד למנקה מה לעשות במשרד?

   אם המנקה מגיע לעבודה באופן יומיומי, תוכלו לתת לו משימות פרטניות שנדרשות לכם לביצוע במהירות. בכל מקרה אחר למנקה תהיה שגרת עבודה שעל פיה יעבוד אופן קבוע.

   מה נכלל בתחום האחריות של מנקה המשרד?

   כל מטלת ניקיון שנדרשת לתחזוקת המשרד נכללת בתחום האחריות של המנקה, כולל אספקת חומרי ניקוי.