ניקיון מבנים יסודי במחיר הכי משתלם שיש

מה כוללים שירותי ניקיון מבנים וכמה עולה להזמין אותנו לניקוי חד פעמי או באופן קבוע? את התשובות תגלו כבר עכשיו.

כל בניין צריך לעבור ניקיון על בסיס קבוע, אך גם ניקיון עמוק אחת לכמה שנים. כשמדובר בבנייני מגורים הניקיון יכול להגדיל את ערך כל הנכסים שבבניין, כשהוא מהווה את כרטיס הביקור של כל בית ובית. כשמדובר בבניין מסחרי, הניקיון מהווה את השכבה שמקשרת בין העסק ללקוח ברמה הבסיסית ביותר, וגם כאן הוא מספק את הרושם הראשוני שכל מי שנכנס למבנה מקבל. לכן ניקיון מבנים הוא עניין שאסור לחפף בו, אך האם זה אומר שצריך לשלם על זה הרבה? אצלנו בחברת כמו חדש התשובה היא לא, כי אנחנו עוזרים לכם לשמור על מבנה נקי מבפנים ומבחוץ במחיר זול ומשתלם. הרימו אלינו טלפון כבר עכשיו ותקבלו הצעת מחיר משתלמת ללא התחייבות.

 

ניקוי יסודי לכל סוגי המבנים

החל מ-250 ₪

ניקוי מבנה מסחרי או מבנה מגורים

ניקוי מקלטים, מוסדות, מבני תעשייה ועוד

15 שנות ניסיון בתחום הניקיון

ניקיון חד פעמי או ניקוי קבוע

שירות בפריסה ארצית רחבה

 

להצעת מחיר משתלמת חייגו לטלפון:

053-3525-195

ניקיון מבנים

 

ניקיון מבנים מסחריים ומוסדות

בעולם ניקוי המבנים השירותים המוצעים מתחלקים לשניים: ניקוי למבנים מסחריים (ניקוי מסעדות, משרדים ועוד) וניקוי למבני מגורים. בעוד שבמבני מגורים הדיירים יכולים להסתפק פעמים רבות בניקוי שגרתי על ידי ספונג'ה, זה לא תקף במקרה של מבני מסחר, בנייני משרדים ומוסדות ציבוריים.

עליהם להיות מצוחצחים כדי לקבל את פני הלקוחות ומקבלי השירות באופן מיטבי, בלי שיהיה אפילו גרגר אחד של לכלוך סורר. מבנים שכאלה כוללים:

√ מוסדות חינוך

√ מגדלי משרדים

√ מוסדות בריאות ורפואה

√ מבני תעשייה

√ מסעדות

√ חנויות ועסקים קטנים וגדולים כאחד

 

  לייעוץ והצעת מחיר חייגו: 053-3525-195 או השאירו פרטים

   

  ניקוי מבנה תעשייתי כולל חידוש רצפה

  ניקוי מבנה תעשייתי

   

  ניקוי ואחזקת מבנים – הכל עלינו

  אתם לא צריכים לספק לנו חומרי ניקוי או כלים לעבוד איתם, כי אנחנו מביאים איתנו את הכול וזה כבר כלול במחיר שאתם משלמים, כך שאין שום הפתעות ותוספות. אנחנו משתמשים בחומרי ניקוי שעברו אצלנו בדיקה קפדנית ושעומדים בסטנדרטים שלנו, וזה כולל גם חומרי חיטוי שמיועדים לטפל במשטחים שמועדים לבקטריות ונגיפים, כמו למשל עמדות עבודה.

  ניקוי ואחזקת מבנים זה לא רק שטיפת רצפה – זה כל מה שצריך לעשות כדי לוודא שהמבנה יהיה מצוחצח עד התקרה, וזה כולל ניקוי פאנלים, שירותים, לובי, חדר מדרגות, מעלית ואפילו גג של המבנה אם נעשה בו שימוש. אצלנו לא מחפפים בשום צעד בעבודה, ואנחנו מבטיחים לכם תוצאות שלא תוכלו לקבל כמותן אצל אף חברת ניקיון אחרת – בהתחייבות!

   

  ניקיון רצפת מבנה תעשייתי בפתח תקווה

  ניקוי רצפת מבנה תעשייתי

   

  אצלנו משלמים על ניקוי מבנים מחירים זולים מהממוצע

  חברות ניקיון מקצועיות גובות מחיר גבוה יותר מעובד ניקיון פשוט ועצמאי שמגיעה פעם בשבוע, אך יש לכך סיבה טובה. איכות השירות שאתם מקבלים אינה ניתנת אפילו להשוואה, כשלא נדיר שמנקה רגיל משאיר אחריו ריחות נוראיים של חומרי ניקוי חזקים, פשוט מכיוון שאינו יודע איך להשתמש בהם נכון. זו רק דוגמה קטנה להבדלים הברורים שבין חברת ניקיון מקצועית לבין עובד ניקיון פשוט, אך אנחנו בטוחים שמה שמעניין אתכם באמת זה המחיר, ותתפלאו לגלות שגם הוא לא כל כך יקר כמו שחשבתם.

  מה מנקים במבנה? תדירות הניקיון כמה עולה לנקות מבנים?
  מה עלות ניקיון ללובי של בניין?

  המחיר משתנה בהתאם לגודל הלובי.

  חד פעמי 650 – 150 ₪
  פעם בשבוע 450 – 350 ₪
  פעמיים בשבוע 700 – 450 ₪
  יום יומי 1,000 – 550 ₪
  כמה עולה ניקיון למקלט?

  ניקוי למקלט של המבנה בלבד – ניתן לשלב עם ניקוי כללי למבנה במחיר זול יותר.

  חד פעמי 800 – 300 ₪
  פעם בשבוע 600 – 300 ₪
  פעמיים בשבוע 650 – 450 ₪
  יום יומי 800 – 500 ₪
  כמה עולה ניקיון בניין ללא מעלית?

  לבניין בגובה 4 קומות לכל היותר.

  חד פעמי 1,000 – 250 ₪
  פעם בשבוע 600 – 300 ₪
  פעמיים בשבוע 850 – 450 ₪
  יום יומי 1,500 – 800 ₪
  מה מחיר ניקיון בניין עם מעלית?

  לבניין בגובה 8 קומות לכל היותר.

  חד פעמי 1,450 – 300 ₪
  פעם בשבוע 800 – 450 ₪
  פעמיים בשבוע 1,400 – 850 ₪
  יום יומי 2,500 – 1,350 ₪
  מה עלות ניקיון בניין עם 2 מעליות?

  לבניין בגובה 12 קומות לכל היותר.

  חד פעמי 2,000 – 300 ₪
  פעם בשבוע 1,400 – 800 ₪
  פעמיים בשבוע 1,950 – 1,200 ₪
  יום יומי 3,500 – 2,000 ₪

   

  כל כמה זמן צריך להזמין ניקוי פנימי למבנים?

  תדירות הניקיון תלויה בעיקר בכמות האנשים שעוברים במבנה לאורך היום. לדוגמה, אם מדובר במשרד שבו העובדים רק נכנסים ויוצאים מחללי העבודה, יתכן שיהיה מספיק להזמין חברת ניקיון פעם בשבוע. לעומת זאת בניין משרדים שאליו נכנסים לא רק עובדים, אלא גם לקוחות ומבקרים, ידרוש ניקיון ותחזוקה קבועים מדי יום.

  בנושא זה יש לציין גם שטיפה ופוליש לרצפת המבנה, אותה צריך לבצע אחת ל-3 שנים כדי לשמור על התוצאה המתבקשת, שהיא רצפה מבריקה ומצוחצחת. תוכלו להיוועץ במחירון שלנו כדי לראות כמה עולה לעשות פוליש לפי מ"ר של המבנה.

   

   לייעוץ והצעת מחיר חייגו: 053-3525-195 או השאירו פרטים

    

   ניקיון מבנים חיצוני בלחץ מים גבוה

   את הקירות החיצוניים של המבנה יש לנקות אחת ל-3 עד 5 שנים בממוצע כדי לתחזק כמו שצריך את המבנה. הדרך היעילה ביותר לנקות את הקירות החיצוניים היא בעזרת לחץ מים גבוה, שביכולתו לסלק כל לכלוך שקיים על המבנה, כולל ירוקת וחלודה.

   אחד הדגשים שחשובים לנו בניקיון זה להשאיר שטחים בגוון זהה, כלומר שלא יהיו כתמים לאורך הקירות החיצוניים. אם אין באפשרותנו להשיג את המטרה הזו בעזרת לחץ מים גבוה, נבצע ניקוי יסודי למבנה בשיטות אחרות ומתקדמות יותר, עד שנגיע לתוצאה המתבקשת. אלמנטים שונים במבנה שלא מסוגלים להתמודד עם לחץ מים גבוה, כמו חלונות עדינים למשל, ינוקו בגובה בעזרת מנוף או סנפלינג – בהתאם למיקומם.

   האם ניקוי מבנה כולל ניקיון חיצוני?

   אם אתם מזמינים ניקוי חד פעמי, תוכלו לשלב בו ניקוי חיצוני, אך לניקוי קבוע של פעם או פעמיים בשבוע אין צורך לצוות שירות שכזה. מספיק לנקות מבחוץ פעם ב-3-5 שנים.

   האם מישהו צריך להיות נוכח בזמן הניקיון?

   אם נוח לכם להזמין את שירותי הניקיון שלנו לשעות הלילה, תוכלו לתת לנו מפתח למבנה ונטפל בו בזמנים שמתאימים לכם. אין כל חובה שמישהו ישהה במבנה בזמן הניקיון.

   האם צריך לספק לנו ציוד לניקיון?

   גם אם יש לכם ציוד ותכשירים לניקוי, אנחנו ככל הנראה לא נשתמש בהם. יש לנו מכשור וחומרים שאיתם אנו עובדים ושאנחנו מביאים איתנו כדי לנקות לכם את המבנה.

   על פי מה נקבעת הצעת המחיר לניקיון?

   הגורם המרכזי הוא גודל החלל הכולל שצריך לנקות, אך גם סוג השירות שנדרש לכם – ניקוי חיצוני, פוליש וכדומה.